Výroba reklamy

Vyrábame reklamu, ktorá vás zviditeľní. Reklamné tabule, bannery, 3D reklamu, samolepky, etikety, rollupy, stojany i vlajky.

Reklamné tabule

Plastové či hliníkové reklamné tabule majú široké využitie. Ako pútače, informačné tabule, tabule s logom alebo smerové tabule pre lepšiu orientáciu zákazníkov.

Bannery

Banner je jednou z najefektívnejších foriem reklamy. Ponúka kvalitnú plnofarebnú tlač veľkej plochy, nízke náklady na reklamu a jednoduchú montáž vďaka kovovým očkám umiestnených po obvode banneru.

Mesh (sieťovina) umožňuje vytvoriť pôsobivú veľkoformátovú reklamu na fasádach alebo lešení budov. Vyznačuje sa mimoriadnou trvanlivosťou, veľkým formátom a pomerne nízkou cenou. Sieť prepúšťa zvuk, svetlo a vzduch, a vďaka tomu sa môže zavesiť na povrchy s oknami.

3D reklama

3D písmená majú veľké využitie v interiéri aj v exteriéri - na označenie obchodných výkladov, interiéru logom vašej firmy, salónu či dizajnové 3D doplnky. Písmená v interiéri môžu byť priamo na omietke alebo doske. 3D reklamu vieme vyrezať do rôznych materiálov, plexisklo, tvrdený polystyrén (Styrodur), drevo, kov. Postaráme sa o výrobu jedného kusu aj veľkovýrobného nákladu.

Pomôžeme vám s výberom vhodného materiálu aj grafickou vizualizáciou a postaráme sa aj o demontáž starých písmen a montáž novej reklamy.

Samolepky, etikety

Produktové etikety, označenia budov či tabuliek, nálepky, štítky a etikety. Naše plotrovacie technológie zaručujú kvalitnú výrobu rôznych tvarov a veľkostí nálepiek. Nálepky sú ľahko aplikovateľné.

Tlačíme na vysoko kvalitné materiály od overených dodávateľov. Máme k dispozícii aj priesvitné samolepky a možná je aj špeciálna tlač bielou farbou. Pre zachovanie stálosti farieb a ochrany pred mechanickým poškodením laminujeme samolepky ochrannou fóliou.

Podľa povrchu lepenia a použitia vám pomôžeme s výberom vhodného materiálu. A ak chcete, postaráme sa aj o dizajn etikiet či tvorbu grafiky nálepiek.

A čo ak chcete len jeden kus ako darček? Nevadí, vyrobíme.

Reklamné stojany

Roll-up

Veľmi účinné, praktické a skladné reklamné médium na výstavy, konferencie alebo kdekoľvek, kde sa potrebujete prezentovať. 

U nás si môžete vybrať kompletný roll-up vrátane kovového strojčeka alebo len samotnú tlač grafiky. Výmena grafiky je nenáročná a rýchla, preto môžete mať na roll-upe vždy aktuálnu grafiku. 

Pri prenášaní určite oceníte malé rozmery po zbalení, prenosnú tašku, stabilnú mechaniku a predovšetkým jednoduchú montáž.

Štandardné veľkosti 85x200cm a 100x200cm. 

X-stojan

X-banner je nenahraditeľný na veľtrhoch, konferenciách, ale aj v obchode alebo kancelárii. Tento interiérový stojan je nielen ľahký, ale aj odolný a pomerne lacný. Dodávame spolu s prepravným vakom.

Áčkový stojan

Áčkovým stojanom pritiahnete pozornosť ľudí, ktorí by mohli navštíviť vaše priestory a využiť ponúkané služby. Hodí sa do exteriéru aj interiéru. Navyše s obojstranným reklamným áčkom môžete propagovať dve ponuky naraz. A to sa oplatí!

V našej ponuke nájdete dva typy áčkových stojanov: hliníkové a PVC.

Hliníkový stojan sa dobre rozkladá, prenáša a skladuje. Vďaka vyklápacím lištám je možné veľmi rýchlo zmeniť plagáty či grafiky. Navyše v reklamnom áčku sú chránené antireflexnou fóliou, vďaka čomu si dlhšiu dobu zachovajú živé a sýte farby, a to aj v slnečných dňoch.

PVC stojan je vďaka plastu mimoriadne ľahký a kompaktný. Rozkladanie PVC áčka je jednoduché a rýchle. Celková hrúbka PVC materiálu je 3 mm.

Akrylový stojan

Hľadáte spôsob ako zviditeľniť špeciálnu ponuku, cenník, jedálny a nápojový lístok? Stolový stojan oceníte v každom hoteli, obchode aj v skrášľovacom salóne. Môžete doňho umiestniť letáky, cenníky, vizitky, jedálny a nápojový lístok - a potom ich ľahko vymeniť a aktualizovať.

Stojany sú z 2 mm priehľadného plexiskla. Ponúkame rôzne formáty A6, A5, A4 + vizitkáre.

Vlajky

Vyrábame aj potlačené vlajky, zástavy a beachflagy. Kvalitná potlač promo vlajok a široký výber beachflagov je zaručený.

 

Vyberte si z našich katalógov:

Katalóg textilu

Katalóg reklamných predmetov

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.