Tlačoviny a kopírovanie

Pripravujeme vizitky, letáky, pozvánky, kopírovanie, brožúry, certifikáty a diplomy, hlavičkový papier, foldre. Tlačíme na digitálnej a ofsetovej tlačiarni.

Vizitky

Návrh a výroba vizitiek. Vizitky je možné vytlačiť aj na rôzne kreatívne papiere, ktoré im dodajú šmrnc. Vizitky tlačíme už od 20 ks.

Hlavičkový papier

Kvalitné hlavičkové papiere reprezentujú firmu každý deň.

Pozvánky a svadobné oznámenia

Tlač pozvánok s atraktívnym návrhom a grafikou pre firemné, narodeninové, jubilejné a iné spoločenské eventy a svadby.

Tlačíme na rôzne kreatívne papiere. V ponuke máme aj tlač obálok.

Certifikáty a diplomy

Certifikáty a diplomy na úrovni. Rôznorodosť kreatívnych papierov.

Letáky

Reklamné letáky oslovia potenciálnych zákazníkov a pravidelne informujú o novinkách či zľavách. Upútajú, pripomenú a informujú - efektívne a rýchlo.

Plnofarebné letáky sú vhodné aj na predstavenie firmy, uvedenie nového produktu na trh alebo oznámenie plánovanej akcie. 

Letáky tlačíme už od 1 ks. 

Plagáty

Reklamné plagáty s najlepším pomerom cena/výkon. Navrhneme vám zaujímavé a pútavé plagáty rôznych rozmerov.

Katalógy a brožúry

Produktový katalóg alebo brožúra je neodmysliteľnou súčasťou prezentácie firmy, organizácie alebo produktov. Katalógy tlačíme na rôzne materiály s rôznymi formátmi a väzbami (lepená väzba, hrebeňová, spinková).

Poznámkové bloky

Poznámkové a firemné bloky sú nenahraditeľné pri každodennej práci v kancelárii, na úrade, počas školení, veľtrhov alebo obchodných stretnutí. Do poznámkového bloku môžete pridať akékoľvek logo, text a firemné farby.

Foldre

Aj obyčajný folder alebo zakladač na dokumenty vás môže dôstojne reprezentovať. Či už vo firemnom dizajne s logom, s jednoduchými čistými líniami alebo pestrou grafikou. Na detailoch záleží! 

Reklamné predmety

Odznaky. Perá. Hrnčeky. Zapaľovače. Dáždniky. Uteráky. Osušky. Poháre. Diáre. Novoročenky. Termosky. Reklamné balíčky. Cestovné tašky. Náradie. Domácnosť. Voľný čas. Papuče. Kalendáre.

Na predmety tlačíme, gravírujeme, vyšívame logá či obrázky presne podľa vašich požiadaviek. Ich využitie je nekonečné - maličkosť pre rodinu, pozornosť pre priateľa alebo odmena zamestnancom.

Vyberte si z našich katalógov:

Katalóg textilu

Katalóg reklamných predmetov

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.